Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

O firmě

Jsme kancelar24.cz – parta lidí táhnoucí za jeden provaz se společným cílem – vytvářet úspěšné pracovní prostředí. Naší misí je dělat z kanclů místa, kde se nejen dobře pracuje, ale kde se taky dobře sedí. A to doslova. Specializujeme se totiž na prodej kancelářského nábytku a židlí a křesel.

Když jsme v roce 2011 začínali, byly to právě tyto kousky, co nás bavily nejvíc. A stále nás baví! Máme na to cit a víme, jak zařídit celé pracoviště nebo jen maličkou pracovnu co nejpohodlněji.

Ať už jste velkým šéfem firmy, akční asistentkou jednatele, správcem majetku nebo „obyčejným smrtelníkem“ dbajícím na pohodu při práci u počítače, tady jste na správném místě. Pojďte s námi do toho! Zařídíme vám vysněné pracovní místo, kde vám půjde práce pěkně od ruky.

Kde to všechno začalo?

Začátek příběhu rozepsali manželé Bruno a Jana Buchtovi již v roce 2000. Založili ostravskou firmu EKOSTYREN s.r.o. zabývající se výrobou a aplikací drti pěnového polystyrenu použitelného jako stavební materiál.

Firma rostla za hranice Ostravska, rozšířila své působení v České republice o novou provozovnu v Lažánkách u Brna, expandovala do zahraničí, ale ekonomická krize v roce 2009 všechny nemile zaskočila. Manželé Buchtovi však neztratili své odhodlání a snažili se hledat další cesty, kterými by si v podnikání v tehdejší nelehké době pomohli.

A vznikla proto myšlenka založit e-shop prodávající nábytek a vybavení kanceláří. V tuto chvíli se na zrodu historie e-shopu podílí už i synové Václav, Vojtěch a Martin a společně s rodiči zasazují semínko rodinných hodnot, které jsou tažnou silou jak EKOSTYRENU, tak kancelar24.cz dodnes.

Přestože se e-shop s kancelářským nábytkem a výroba ekostyrenu oborově tolik nedotýká, vnímáme neustálou sounáležitost a veškeré události se snažíme sdílet a slavit společně.

Krok za krokem: Historie našich e-shopů

Založili jsme kancelar24.cz v roce 2011 s jasnou vizí – být e-shopem, který se rychle dostane do srdce každého, kdo potřebuje vybavit kancelář. Nezůstali jsme jen u českého trhu. Brzy jsme roztáhli naše křídla i na Slovensko s kancelaria24.sk a pro milovníky ryze bytového nábytku a vybavení jsme vytvořili nabytek24h.cz. V roce 2022 jsme se odhodlali a vstoupili i na maďarský trh s e-shopem rauman.hu.

A proč všechny ty „dvacet čtyřky“ v názvu? Od začátku jsme chtěli být pro vás rychlí a dodávat zboží do druhého pracovního dne. To se nám daří dodnes.

Nicméně dneska nám už přece jen nejde jenom o rychlost. Snažíme se taky o to, aby byl výběr co nejjednodušší a nejpohodlnější. Představte si, že si zařídíte celou kancelář během pár kliků, z jednoho místa a vybavení dorazí už zítra – to je náš cíl a motor, který nás pohání.

Krok za krokem jsme se vydali na cestu plnou objevů a nových příležitostí. Zkoumali jsme, jak šířit naše poslání dál a dál. Ponořili jsme se do světa placených reklam, aby bylo o nás slyšet ještě více. Vytvořili jsme vlastní systém pro lepší správu dostupnosti produktů, aby vám nic neuniklo. Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži, jak fungují automatizované newslettery, abychom vás mohli pravidelně informovat o novinkách a akcích.

Zároveň jsme zefektivnili naše skladové procesy, aby bylo vše hladké a rychlé. Časem jsme rozšířili i samotné skladové prostory, začali si produkty sami fotit a natáčet vlastní produktová a montážní videa. Začali jsme klást důraz na obsah produktových popisů, abyste v nich našli úplně vše, co potřebujete vědět. A díky vaší zpětné vazbě zavedli mnoho fajn služeb a nových produktů, o které jste si sami řekli.


Jelikož nejsme korporátní firmou se stovkami zaměstnanců, ale partou srdcařů, na mnoho věcí jsme si museli přijít sami. Každý nový projekt pro zákazníky je pro nás totiž neodolatelnou výzvou a přínosnou zkušeností, do které jdeme po hlavě. ????

Všichni za jeden provaz...

Kromě cíle vytvářet úspěšné pracovní prostředí nás pojí také firemní hodnoty, které vyplývají právě z rodinné historie firmy. Doprovází nás každým dnem a jsou také důležitým kritériem, podle kterého vybíráme nováčky do našich řad.

Chováme se k sobě jako rodina, dokážeme se vzájemně podržet a motivovat. Učíme si říkat věci otevřeně a sdílet příjemné i nepříjemné. A také hledáme vždy to nejlepší řešení v souladu s našimi garancemi a závazky.

Váš košík je prázdný

Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Zahradní nábytekZahradní nábytek O
Dílna a skladDílna a sklad O
Dům, byt, zahradaDům, byt, zahrada O