Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00
Předsíňové stěny

Předsíňové stěny

Svršky a boty je praktické si odložit hned po vstupu do bytu nebo kanceláře. Předsíňová stěna vám kromě věšáků a skříněk nabídne ve většině případů i zrcadlo, u kterého se ujistíte, že je váš outfit skutečně perfektní. Stačí jen vybrat vhodné rozměry a dezén, který do vašeho interiéru zapadne.

zobrazit celý text


Praktické řešení pro vaši předsíň

Když se v zimě chystáte k odchodu z budovy, váš malý rituál může vypadat zhruba takto: Oblečete kabát a doplňky, obujete boty, zkontrolujete, že je všechno v pořádku a vykročíte vstříc novému dni. Předsíňová stěna vám na jednom místě nabídne všechno, co k tomu potřebujete.

Co zvážit při výběru?
  • Rozměry
    • Ujistěte se, že do vaší předsíně daná stěna není příliš široká, v menších interiérech může hrát roli i hloubka. Výška bývá kolem 2 m, takže pokud nemáte mimořádně nízký strop, není třeba ji řešit.
  • Vybavení
    • Většina stěn zahrnuje botník a další skříňku nebo skříňky, háčky na bundy a kabáty a zrcadlo, ne vždy ale všechno zároveň. Zvažte tedy, co všechno budete potřebovat.
  • Design
    • Předsíňová stěna patří k prvním věcem, které hosté uvidí, tak si dejte záležet, aby krásně ladila se zbytkem interiéru. Většina modelů je k dispozici v dezénu dřeva, což místnosti dodá na útulnosti.

Některé předsíňové stěny tvoří jeden velký kus nábytku, jiné jsou de facto sadou skříněk a věšáků. Ve druhém případě jsou fotografie spíše ilustrační – je jen na vás, jak si jednotlivé prvky rozmístíte. Díky tomu chytře využijete i „nekonfekční“ interiér.


skrýt text

Předsíňová stěna Rodez

Předsíňová stěna Rodez

Předsíňová stěna skládající se z nástěnného věšáku, skříně a 2 skříněk, rozměry předsíňové stěny 184 × 145 × 29 cm (výška × šířka × hloubka), rozměry skříně 184 × …

Předsíňová stěna Rodez Dub artisan / bílá
5 499 Kč bez DPH
6 654 Kč vč. DPH
Odesíláme do 2. 5. 2024
Předsíňová stěna Menton

Předsíňová stěna Menton

Předsíňová stěna v celku, vyrobená z polaminovaného dřeva, celkové rozměry stěny 190 × 150 × 30 cm (výška × šířka × hloubka), součástí stěny jsou: 2 skříňky, zrcadlo, police a …

Předsíňová stěna Menton Dub artisan / antracit
5 499 Kč bez DPH
6 654 Kč vč. DPH
Vyprodáno
Předchozí   1Následující
Předsíňové stěny

Podle ceny

5 499 - 5 499

Výška

184 - 190 cm

Šířka

145 - 150 cm

Hloubka

29 - 30 cm

Váš košík je prázdný

H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Zahradní nábytekZahradní nábytek O
Dílna a skladDílna a sklad O
Dům, byt, zahradaDům, byt, zahrada O