Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Stojací lampy

Tato kategorie obsahuje stojací lampy. Slouží k postavení na zem, kde díky jejich výšce dostatečně osvětlí jakýkoliv prostor.

zobrazit celý text

Jakou lampu si vybrat?

Nejdůležitější kritéria pro výběr lampičky jsou svítivost, nastavení ovládání a teplota světla. Svítivost, neboli světelný tok, nám udává, jak intenzivní je síla vyzařované světlo. Čím vyšší je hodnota svítivosti, tím je osvětlení hustší. Lampy vyzařují zpravidla méně intenzivní světlo než venkovní reflektory, díky čemuž je jejich využití vhodné například při četbě knih.

  

Co se týče možnosti ovládání, mezi nejpopulárnější typy patří bezdotykové, s klasickým vypínačem či s dotykovou základnou. U bezdotykového ovládání není třeba se lampy dotýkat, jelikož funguje pomocí zvukového či pohybového čidla. Stačí pouze zatleskat a lampa se rozsvítí.

Modely s vypínačem jsou stále jedničkou na trhu, po které sáhne většina zákazníků. Stisknutím vypínače na přívodním kabelu či základně zařízení zapnete a vypnete. Atraktivní jsou také lampičky s dotykovým ovládáním, které mohou představovat kompromis mezi manuálním a bezdotykovou obsluhou. Místo klasického vypínače se zapínají i vypínají pouhým dotykem prstu lampy. 

Poslední, neméně důležitý faktor, je teplota světla. Každý typ světla má jinou barvu, některá osvětlení více domodra, jiná zase dožluta. Vybírat si můžete z teplých i chladných odstínů, podle toho, jaké využití bude mít svítidlo. Teplá barva působí útulně, příjemně a uvolněně a hodí se do obývacích pokojů, kuchyní, dětských pokojů a ložnic. Chladné odstíny jsou pocitově neutrální a skvělé využití najdou v koupelnách, pracovnách či kancelářích. 

 

  • kvalitní osvětlení do kanceláře i domácnosti
  • doprava zcela ZDARMA kamkoliv po ČR
  • prodloužená záruka na 5 let

Stojací lampa - osvětlení do kanceláří i domácností

Ne každý z nás má místo na pracovním stole či nábytku, a proto nabízíme stojací lampy. Tyto lampy slouží k umístění na zem. Výška těchto lamp zajišťuje, že se jejich světlo dostane kamkoliv! Nabízíme pouze kvalitní a praktické stojací lampy, které budete milovat.

Pokud si nevyberete jednu z našich stojacích lamp, můžete si také zkusit vybrat z našich stolních nebo závěsných lamp

Na všechny lampy poskytujeme prodlouženou záruční dobu 5 let.

skrýt text

Stojací lampy

Podle ceny

0 - 0

Podle barvy

Napětí

0 - 0 V

Světelný zdroj

0 - 0 W

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru newsletteru

Logo

info@kancelar24h.cz   Kontaktní údaje

n  ZELENÁ LINKA
  800 100 030

Volejte ZDARMA od pondělí do pátku 8.00 - 17.00 hodin

APEK  Ověřeno zákazníky  SOS  Trustmark  

f   Y

H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O