Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Seznamte se s Visio LUX - Manažerský nábytek, který vám neudělá díru do kapsy

Ať už trávíte svůj pracovní den v malé útulné pracovně, nebo v obrovské kanceláři pro spoustu lidí, při práci se bez kancelářského nábytku prostě neobejdete. Celou kancelář totiž doslova utváří a dodává ji celistvý vzhled. Nábytek je zkrátka jejím stavebním kamenem.

V tomto seriálu si postupně představíme všechny typy nábytkových řad. Ukážeme si, kam se hodí, pro koho jsou ideální volbou i jaké mají možnosti a praktické využití. Nastíníme si také, jak může pracovní místo, nebo rovnou kompletní kancelářská sestava, vypadat.


Manažerský nábytek pro každého

V prvním díle se společně podíváme na základní manažerský nábytek – Visio LUX. Tuto řadu doporučujeme zejména pro menší nebo začínající firmy, kterým se do vybavení kanceláří nechce investovat příliš mnoho peněz, ale přece jen chtějí působit seriózním dojmem. K tomu výborně přispěje také jednotný vzhled všech prvků, které jsou k dostání ve 2 barevných variantách v kombinaci s šedou. Světlé provedení zastupuje dub, tmavé provedení ořech.

Pokud si lámete hlavu nad složením jednotlivých místností ve vaší firmě, nezoufejte. S řadou Visio LUX a její širokou škálou nejrůznějších prvků si totiž snadno vybavíte jakoukoliv kancelář, jakýkoliv prostor. A to do těch nejmenších detailů. Jednoduše hodně muziky za málo peněz.

Sestavujeme pracovní místo

Základem každého pracovního místa by měl být dostatečný osobní prostor, potřebné soukromí a zároveň maximální pohodlí. Zkrátka aby se vám pohodlně sedělo, cítili jste se dobře a měli vše na dosah ruky. To platí jak pro manažera ve vlastní pracovně, tak především pak pro větší počet zaměstnanců sdílejících jednu kanceláři. Díky tomu vám bude odměnou vyšší výkon i produktivita.

Prvkem ze všech nejdůležitějším je jednoznačně pracovní stůl. Těch nabízí nábytková řada Visio LUX obrovské množství a díky tomuto článku se dozvíte, který bude ideální právě pro vás. Ze všeho nejdříve je třeba zvolit typ konstrukce. Vybírat můžete mezi klasickou celodřevěnou variantou a modernějším provedením s kovovými nohami. Kovová podnož je oproti dřevěné sice krapet dražší, působí však mnohem reprezentativněji. Do kanceláří manažerů se tak skvěle hodí.

V dalším kroku je nezbytné vybrat velikost a tvar desky. Desky kancelářských stolů už totiž dávno nejsou pouze obdélníkové. Visio LUX tak kromě této nestárnoucí klasiky nabízí také desky rohové, a to hned ve 3 velikostech. Je tedy jen na vás, kolik potřebujete prostoru a kterou z nich ve vaší kanceláři upřednostníte. Pak už stačí jen přistavit pohodlnou židli a základ pracovního místa je na světě.Čím pracovní místo doplnit?

Pokud vám prostor desky nestačí, můžete své pracovní místo doplnit zakončovacím prvkem, nebo některým z kancelářských kontejnerů. Ty poskytnou dostatek úložného místa pro věci, které chcete mít neustále po ruce. A navíc v bezpečí pod zámkem.

Třešničkou na dortu je vestavěný krycí panel v čele každého stolu. Nejen, že skvěle vypadá a vytvoří tak elegantní dojem, ale bezpečně skryje veškerou kabeláž. Anebo zrovna přeplněný koš.

A co úložný prostor?

Nepořádek na pracovním místě známe všichni. Ať už chceme, nebo ne, při práci vzniká každodenně. Orientace v rozházených papírech je pak více než složitá. Tak proč si zbytečně komplikovat život?

Přesně pro tyto nepříjemné situace nabízí řada Visio LUX praktické skříně. A to ve 3 velikostech, takže si svou sestavu můžete individuálně přizpůsobit. Bez omezení. Pro rozlehlé kanceláře doporučujeme spíše více menších skříní, které místnost vyplní. Kromě úložného prostoru vytvoří také prostor odkládací. Vždy tak najdete místo pro doplňky a dekorace. Do pracoven menších rozměrů se naopak hodí vyšší skříně, které pojmou vše potřebné, a zároveň v prostoru nezaberou mnoho místa.

Jak na firemní lobby?

Jedině s recepčním pultem Visio LUX. Recepce je totiž společně se sympatickou recepční úplně první věcí, kterou návštěvník ve firmě uvidí. Jaké jsou tedy možnosti? S touto nábytkovou řadou si můžete recepci sestavit doslova dle svého přání a konkrétního prostoru. Ten můžete vybavit buď standardním nízkým pultíkem pro kontakt s lidmi, nebo vyšším pultem s nástavbou, která je vhodná pro zakrytí pracovního vybavení. Oba tyto prvky jsou k dostání ve 3 velikostech a můžete je mezi sebou libovolně kombinovat. Pro vytvoření rohu nebo zakončení recepční sestavy doporučujeme rohové pulty, které celou sestavu krásně zakulatí.


Inspirujte se hotovými sestavami

Přemýšlíte, jak by jednotlivé prvky Visio LUX mohly vypadat pohromadě? Přesně pro tento případ jsme pro vás vytvořili hotové sestavy této nábytkové řady. A to ať už hledáte sestavu pro jedno pracovní místo do manažerské kanceláře, pro více míst do kanceláří zaměstnanců, nebo sestavu s recepcí.A na co se můžete těšit příště?

V příštím díle seriálu o kancelářském nábytku zabrousíme do kanceláří zaměstnanců. Podíváme se na cenově nejvýhodnější nábytkovou řadu. A tou je Impress. Představíme si nejen její možnosti společně s funkčními doplňky, ale především pak velmi praktické archivační skříně, které by při práci s dokumenty rozhodně neměly chybět v žádné kanceláři.

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru newsletteru

Zákaznický servis

Logo

[email protected]   Kontaktní údaje

n  ZELENÁ LINKA
  800 100 030

Volejte ZDARMA od pondělí do pátku 8.00 - 17.00 hodin

APEK  Ověřeno zákazníky  SOS  Trustmark  

f   Y

H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O
Vybavení do školVybavení do škol O