Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00
Stůl Office White 158 x 78 cm - bílá
Stůl Office White 158 x 78 cm

Stůl Office White 158 x 78 cm, Bílá

Kód: 10501696
Kancelářský stůl s dřevěnou podnoží, vhodný do všech typů kanceláří, speciální rohové provedení, horní deska o síle 22 mm
zobrazit celý text

PROČ ZAKOUPIT PRÁVĚ U NÁS?

Dostupnost: Expedujeme do 3 až 6 týdnů
Množství:
Barva:
2 499 Kč bez DPH
3 024 Kč vč. DPH
3024
Stůl Office White 158 x 78 cm, bílá
Stůl Office White 158 x 78 cm

Sestava stolů Office White

Kam se hodí?

Stůl Office White 158 x 78 cm doporučujeme pro všechny typy kanceláří. Hodí se do pracoven jak uzavřených, tak i open space. Vzhledem ke své čistě bílé barvě vaši kancelář prosvětlí.

Řada Office White nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím doplňků, které stoly elegantně rozšíří. Navíc k nim můžete pohodlně přistavit konferenční židle. Kancelářský stůl lze doplnit také o pojízdný či přístavný kontejner, čímž získáte dostatek úložného prostoru pro věci, které potřebujete mít vždy při ruce.


 

Pro jaký druh práce je určen?

Stůl Office White 158 x 78 cm oceníte, pokud se často věnujete práci na počítači, papírování a schůzkám s klienty. Každou stranu stolu si můžete vyhradit pro jinou činnost, což vám pomůže udržet si na pracovní ploše přehled a pořádek.

Vrchní deska z laminované dřevotřísky o síle 22 mm je nejvyšší kvality. Odpovídá třídě E1. Na její výrobu bylo použito maximální množství dřeva a minimum lepidla. Je proto zdravotně nezávadná a vhodná pro umístění v interiéru. Na šířku má 158 cm, lze na ni umístit i dva monitory a ještě vám zůstane dostatek místa pro další vybavení.

Hloubka stolu je 78 cm a budete tak mít dostatek prostoru pro klávesnici a myš. Monitory lze umístit do bezpečné vzdálenosti 40 – 70 cm od očí.

Ergonomický stůl Office White


Ideální ergonomické nastavení kancelářského nábytku

Vhodná výška stolu předchází bolestem zad

S výškou 73,7 cm splňuje stůl Office White ergonomické požadavky pro kancelářský nábytek. Stojí na plné dřevěné podnoži z laminované dřevotřísky o tloušťce 1,6 cm.

Stůl je vybaven nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit jeho výšku až o 10 mm a přizpůsobit si jej k vlastní postavě. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy.

Pokud trávíte v kanceláři až osm hodin denně, nepodceňte ani výběr židle. Pro pohodlné sezení doporučujeme vybrat si jeden z těchto modelů.

Parametry

Barva:bílá
Provedení stolu: irovný
Délka:158 cm
Hloubka:78 cm
Výška:73,7 cm
Materiál podnože:dřevo
Síla horních desek: i22 mm
Síla ostatních desek: i16 mm
Tloušťka hran: i0,5 mm, 1 mm, 2 mm
Rektifikační nožky: i10 mm

Máte dotaz k produktu? Napište nám

Jméno:
E-mail:
Text:

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru
H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O
Praktické vánoční dárkyPraktické vánoční dárky O