Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

např. kancelářská židle, stůl, skartovač...

Profesionální skartovací stroje

Profesionální skartovací stroje reprezentují vysoký výkon při skartování a také maximální bezpečí pro Vaše citlivé informace. Jedná se o stroje, které jsou vhodné pro použití do velkých kanceláří a firem, kde je vysoká intenzita skartování. Nabízíme širokou škálu profesionálních skartovacích strojů.

zobrazit celý text

Profesionální skartovací stroje výhody:

  • Vysoký výkon
  • Kvalitní spolehlivé profesionální stroje s dlouhou životností
  • Kvalita ověřena zákazníky
  • Na všechny profesionální stroje poskytujeme samozřejmě dopravu ZCELA ZDARMA
  • Prodloužená záruční doba v délce 5 let

Profesionální skartovací stroje - informace

Jednotlivé stroje v naší nabídce se liší výkonem a to podle počtu skartovaných papírů, dále stupněm zabezpečení a dalšími specifickými funkcemi. Profesionální skartovací stroje jsou schopny automaticky ničit i svázané a složené dokumenty se svorkami, desítky i stovky papírů najednou, kreditní karty, materiály větších rozměrů a další. Tyto stroje mají také na rozdíl od osobních strojů daleko větší koš na skartované dokumenty, takže není potřeba jej tak často vynášet. Většina nabízených profesionálních strojů obsahuje kolečka pro možnost snadného přesunu.

Stupeň bezpečnosti DIN charakterizuje úroveň zabezpečení při skartaci. Tento stupeň se udává pro jednotlivé typy skartovaných materiálů zvlášť. DIN je udáván na stupnici od 1 do 6. Jednička představuje skartování na největší částice a číslo šest skartování na nejmenší částice s nejvyšší bezpečností. Skartovací stroje pak dle této stupnice řežou dokumenty a jiné citlivé materiály na proužky, nebo malé částice.

Proč je nutné mít skartovací stroj?

Profesionální skartovací stroje chrání identitu a bezpečnost Vaší firmy. Data a informace můžou být snadno zneužita. Skartovací stroje by tím pádem měly být nezbytnou součástí každé firmy

skrýt text

Profesionální skartovací stroje

Podle ceny

0 - 0

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru
H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O