Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Pracovní židle PUR

Tato podkategorie nabízí naše nejkvalitnější pracovní židle a těmi jsou pracovní židle PUR. Tyto pracovní židle obsahují velmi kvalitní komponenty a vyznačují se tím, že jejich sedací části jsou vyrobeny z kvalitní PUR pěny. V naší nabídce máme na výběr pracovní židle s permanentním kontaktem i se synchronní mechanikou. Tím se tyto pracovní židle PUR liší od ostatních námi nabízených pracovních židlí.

zobrazit celý text

Pracovní židle PUR a jejich výhody:

  • Velmi kvalitní pracovní židle s dlouhou životností
  • Sedací části vyrobeny z PUR pěny
  • Synchronní mechaniky
  • Doprava po celém území ČR zcela ZDARMA
  • Poskytujeme prodlouženou záruční dobu 5 let
  • Všechny židle jsou prověřeny zákazníky

Pracovní židle PUR – sedací části

Sedací části pracovních židlí PUR jsou vyrobeny z netoxického měkčeného polyuretanu (PUR), neboli PUR pěny. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který je vysoce odolný vůči opotřebení a představuje tak dlouhou dobou životnosti židle. Tento materiál lze snadno udržovat běžnými dezinfekčními a čistícími prostředky, což usnadňuje údržbu židle. Opěradla pracovních židlí PUR jsou ergonomicky tvarované a poskytují pohodlné sezení.

Informace k pracovním židlím PUR

Pracovní židle PUR se vyznačují kvalitní konstrukcí vyrobenou z kvalitního tvrdého plastu. Nabízíme pracovní židle jednak s permanentním kontaktem, tak i pracovní židle se synchronní mechanikou. Všechny židle jsou vybaveny kvalitním plynovým pístem, který umožňuje výškové nastavení sedícího. Pracovní židle PUR obsahují také plastové područky. Nabízíme pracovní židle, které jsou opatřeny opěrným kruhem pro nohy, který zvyšuje pohodlí při sezení na židli. Na výběr máme pracovní židle na kolečkách, nebo s kluzáky. Jsme si vědomi kvalitního provedení těchto pracovních židlí, a proto si dovolujeme poskytovat prodlouženou záruční dobu v délce 5 let. Pokud hledáte kvalitní pracovní židli, tak s pracovní židlí PUR budete rozhodně spokojeni!

skrýt text

Pracovní židle PUR

Podle ceny

0 - 0

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru newsletteru
H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O