Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00
Lékárničky

Lékárničky

Lékárnička by měla být součástí každého pracoviště i domácnosti. V případě nehody můžete její zásluhou zachránit nejeden život. Zvažujete-li koupi nové lékárničky či jejího vybavení, rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme.

zobrazit celý text

Klasické lékárničky

Klasické nástěnné lékárničky naleznou své uplatnění především v domácnostech a firemním prostředí. Využijete jej jak v provozu, tak v kanceláři či dílně. Častokrát se s nimi můžete setkat rovněž ve školském prostředí.

Jejich zpracování a náplně se liší podle toho, pro kolik osob jsou určeny. Vybírat si můžete z lékárniček pro malou domácnosti i z modelů pro mnohočlenný kolektiv.

Veškeré nástěnné lékárničky jsou opatřeny velkým symbolem zeleného kříže, abyste je v případě nouze nepřehlédli.


Autolékárničky

Autolékárnička patří do povinné výbavy každého majitele vozu. U nás si však můžete vybrat z několika různých typů. Veškeré modely odpovídají nejnovější novele zákona ministerstva dopravy č. 206/2018 Sb.

Zvolit si můžete autolékárničku v kufříku, eurokrabici či plastovém obalu. Řídíte-li vozidlo městské hromadné dopravy či jiné, které převáží více cestujících, doporučujeme investovat do velkých textilních brašen.


Brašny a kufříky

Brašny a kufříky na lékárničku jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají lékárničku do terénu. Zásluhou držadel a popruhů se s nimi velice jednoduše manipuluje a umožňují snadnou mobilitu.

Vybírat si můžete z vybavených i nevybavených brašen a z pevných plastových kufříků s variabilními vnitřními přihrádkami.

Na čele všech brašen i kufříků je vyobrazen nepřehlédnutelný symbol kříže, abyste v případě nehody nestrávili zbytečný čas jejím hledáním.


Speciální lékárničky

Speciální poptávka si žádá speciální nabídku. A proto jsme pro vás do naši nabídky zařadili cyklolékárničky, lékárničky pro turistiku a volný čas i praktické lékárničky pro domácí mazlíčky.

Cyklolékárničky disponují praktickými popruhy k umístění na rám kola. Turistické zase díky svým rozměrům nezaberou mnoho úložného prostoru v batohu. A na možná zranění domácích mazlíčků je také třeba myslet!


Náplně do lékárniček

Nejdůležitější částí každé lékárničky je její obsah. Zásluhou jeho a vaší rychlé reakce můžete zachránit nejeden život v případě nehody. 

U nás si můžete vybrat z široké nabídky náhradních náplní lékárniček do domácnosti, firemního prostředí, autolékárniček i zdravotnických brašen.

Dodáváme je v polyetylenovém sáčku a rovněž odpovídají nejnovější vyhlášce ministerstva dopravy č. 206/2018.


skrýt text

Podle ceny

0 - 0

Podle barvy

Podle materiálu

Podle počtu osob

Druh použití

Zámek lékárničky

Obsah

Váš košík je prázdný

H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O
Dům, byt, zahradaDům, byt, zahrada O
K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.