Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00

Kancelářský nábytek Alfa Root

Řadu kancelářského nábytku Alfa Root doporučujeme zejména do moderních pracoven a konferenčních místností či školicích center. Svým jednoduchým zpracováním se hodí takřka kamkoliv. Tato nábytková řada skvěle zapadne jak do klasických pracoven, tak i do open space kanceláří.

zobrazit celý text


Kancelářské stoly Alfa Root

Stoly Alfa Root oceníte nejen při běžné každodenní práci na počítači, ale díky svému vzhledu i při schůzkách s klienty a obchodními partnery. Horní desky stolů mají sílu 25 mm a jsou vyrobené z laminované dřevotřísky. Nohy jsou vyrobené z masivního dřeva. Okraje i hrany desky jsou lemovány ochrannou ABS o síle 2 mm.

Stoly jsou vybavené nastavitelnými nožkami. Díky nim si můžete změnit výšku stolu o 10 mm a snadno se tak vypořádat třeba s nerovnostmi podlahy.

Pracovní stoly Alfa Root nabízíme v nejrůznějších délkách od 180 do 540 cm s hloubkou 80, nebo 160 cm.


Jednací stoly Alfa Root

Jednací stoly Alfa Root doporučujeme zejména do zasedacích místností.

Horní desky stolů mají sílu 25 mm a jsou vyrobené z laminované dřevotřísky. Nohy jsou vyrobené z masivního dřeva. Okraje i hrany desky jsou lemovány ochrannou ABS o síle 2 mm.

Nabízíme je v nejrůznějších délkách od 200 do 320 cm s jednotnou hloubkou 100 cm. Kromě klasických jednacích stolů tato řada nabízí také menší konferenční stolky s kulatou deskou.


Kancelářské skříně Alfa Root

Skříně Alfa Root jsou nezbytnou součástí kanceláří a pomohou vám vytvořit dostatek úložného prostoru pro nejrůznější věci.

Desky skříní mají sílu 18 mm a jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky. Nosnost jednotlivých polic je u řady Alfa Root 30 kg. Skříně jsou vybaveny nastavitelnými nožkami, pomocí kterých si můžete změnit výšku o 15 mm a přizpůsobit si je podle potřeby. Nožky vám také pomohou se vypořádat například s nerovnostmi podlahy.

Skříně rozlišujeme zejména podle výšky na nízké střední. Nabízíme je v různých provedeních dvířek. Vybrat si můžete mezi klasickými křídlovými dvířky, nebo pak dvířky posuvnými, skleněnými či žaluziovými.


skrýt text

Kancelářský nábytek Alfa Root

Podle ceny

0 - 0

Podle barvy

Váš košík je prázdný

H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O
Dům, byt, zahradaDům, byt, zahrada O
K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.