Logo
n 800 100 030   Volejte zdarma Po–Pá 8.00-17.00
Ergonomický stůl Office White, levý 138 x 95 cm - bílá
Ergonomický stůl Office White, levý 138 x 95 cm

Ergonomický stůl Office White, levý 138 x 95 cm, Bílá

Kód: 10501697
Ergonomický kancelářský stůl s dřevěnou podnoží, vhodný do všech typů kanceláří, speciální rohové provedení, horní deska o síle 22 mm
zobrazit celý text

PROČ ZAKOUPIT PRÁVĚ U NÁS?

Dostupnost: Odesíláme do 3 až 6 týdnů
Množství:
ks
Barva:
2 539 Kč bez DPH
3 072 Kč vč. DPH
3072
Ergonomický stůl Office White, levý 138 x 95 cm, bílá
Ergonomický stůl Office White, levý 138 x 95 cm

Sestava stolů Office White

Kam se hodí?

Ergonomický stůl Office White 138 x 95 cm doporučujeme pro všechny typy kanceláří. Hodí se do pracoven jak uzavřených, tak i open space. Díky speciálnímu rohovému tvaru vám umožní využít jakýkoliv prostor.

Řada Office White nabízí širokou škálu prvků. Díky tomu lze nábytkovou sestavu optimálně přizpůsobit konkrétnímu prostoru. Třeba prostřednictvím doplňků, které stoly elegantně rozšíří. Navíc k nim můžete pohodlně přistavit konferenční židle. Kancelářský stůl lze doplnit také o pojízdný či přístavný kontejner, čímž získáte dostatek úložného prostoru pro věci, které potřebujete mít vždy při ruce.


 

Pro jaký druh práce je určen?

Ergonomický stůl Office White 138 x 95 cm oceníte, pokud se často věnujete práci na počítači, papírování a schůzkám s klienty. Každou stranu stolu si můžete vyhradit pro jinou činnost, což vám pomůže udržet si na pracovní ploše přehled a pořádek.

Vrchní deska z laminované dřevotřísky o síle 22 mm je nejvyšší kvality. Odpovídá třídě E1. Na její výrobu bylo použito maximální množství dřeva a minimum lepidla. Je proto zdravotně nezávadná a vhodná pro umístění v interiéru. Na délku má 138 cm, lze na ni umístit i dva monitory a ještě vám zůstane dostatek místa pro další vybavení.

Hloubka stolu je v nejširším místě 95 a v nejužším 67 cm. Budete mít tedy dostatek prostoru pro klávesnici a myš. Monitory lze umístit do bezpečné vzdálenosti 40 – 70 cm od očí. Vzhledem k rohovému provedení stolu jej doporučujeme umístit ke zdi z levé strany.

Ergonomický stůl Office White


Ideální ergonomické nastavení kancelářského nábytku

Vhodná výška stolu předchází bolestem zad

S výškou 73,7 cm splňuje stůl Office White ergonomické požadavky pro kancelářský nábytek. Stojí na plné dřevěné podnoži z laminované dřevotřísky o tloušťce 1,6 cm.

Stůl je vybaven nastavitelnými nožkami, díky kterým můžete změnit jeho výšku až o 10 mm a přizpůsobit si jej k vlastní postavě. Nastavitelné nožky vám také pomohou vypořádat se s nerovnostmi podlahy.

Pokud trávíte v kanceláři až osm hodin denně, nepodceňte ani výběr židle. Pro pohodlné sezení doporučujeme vybrat si jeden z těchto modelů.

Parametry:

Barva: bílá
Provedení stolu: rohový levý
Materiál podnože: dřevo

Rozměry:

Délka: 138 cm
Hloubka: 95 cm
Výška: 73,7 cm
Síla horních desek: 22 mm
Síla ostatních desek: 16 mm
Tloušťka hran: 0,5 mm, 1 mm, 2 mm
Rektifikační nožky: 10 mm

Máte dotaz k produktu? Napište nám

Jméno:
E-mail:
Text:

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Přihlásit k odběru newsletteru
H
Nahoru
Kancelářský nábytekKancelářský nábytek O
Židle a křeslaŽidle a křesla O
Kancelářské vybaveníKancelářské vybavení O
Kuchyně a jídelnyKuchyně a jídelny O
Šatny a jejich vybaveníŠatny a jejich vybavení O
Venkovní vybaveníVenkovní vybavení O
Dílna a skladDílna a sklad O